משרד עורכי דין שילנסקי ושות’ – גבייה משפטית

משרד עורכי דין שילנסקי ושות’ מתמחה בתחום המורכב של גבייה משפטית. מדובר בתחום מאוד סבוך, שכן גבייה משפטית היא גבייה שמתבצעת כבר לאחר דין ודברים בעניין התשלום, ולאחר שלמרות הדין ודברים ולמרות איומים באיומים משפטיים – הלקוחות לא משלמים.

לטובת נושא מורכב כל כך ועם זאת – כל כך עדין, כדאי מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום של גבייה משפטית, לטובת קבלת ליווי משפטי צמוד והדרכה ברורה לאורך כל הדרך.

 

זקוקים לגביה משפטית? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

משרד עורכי דין שילנסקי ושות’ מתמחה בתחום של גבייה משפטית ומסייע לארגונים, לחברות, למוסדות ולאנשי עזקים פרטיים להחזיר את כספם אליהם.

אנו מאמינים בליווי צמוד של הלקוח לאורך כל הדרך, מספקים לו הנחיה משפטית מסודרת ומדויקת לטובת איסוף המסמכים הנדרשים ומבצעים את כל התהליכים המשפטיים הרצויים. הניסיון שצברנו עם השנים בתחום של גבייה משפטית מאפשר לנו להכיר את כל הדרכים הנכונות להוכיח את הטענות, ולהדריך אתכם, לקוחותינו, בדרך הבטוחה, אל עבר הכרעת הדין.

עורכי הדין של משרד עורכי דין שילנסקי ושות’גבייה משפטית

כל עורכי הדין העובדים במשרד עורכי דין שילנסקי ושות’ הם עורכי דין המתמחים בתחום של גבייה משפטית. מדובר בעורכי דין מוסמכים ומקצועיים, אשר מספקים לכל לקוח ליווי וייעוץ צמודים. המטרה שלנו היא אחת: לסייע לכל לקוח ולקוח להשיג את הכסף שחייבים לו, בין אם מדובר בלקוחות ובין אם מדובר בעסקאות חוקיות אחרות.

כל מאמצינו מופנים אל החזרת הכספים לבעליהם. אם יש  אפשרות – אנחנו מעדיפים לעשות זאת שלא בין כותלי בין המשפט, אולם אם המשא ומתן עולה על שרטון  – נלווה את לקוחותינו עד לבית המשפט ונעשה את כל שביכולתנו על מנת לשכנע את השופטים בצדקת דרכנו ולהחזיר את הכספים לבעליהם – הלא הם לקוחותינו, אתם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בנושא גבייה משפטית –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דב שילנסקי ושות' משרד עו"ד, כל הזכויות שמורות ©

למעלה