גביית חובות משרד עורכי דין שילנסקי

גביית חובות משפטיים הוא תחום משפטי מורכב, הדורש ידע ומקצועיות. משרד עורכי דין שילנסקי ושות’ מתמחה בגביית חובות, ומייצג חברות, ארגונים, חברות ביטוח, בנקים, משרדי ממשלה, עיריות ולקוחות נוספים.

גביית חובות – למה איתנו?

במשרד שלנו תמצאו עורכי דין בעלי ניסיון רב שנים בתחום של גביית חובות. הם מלווים כל אחד מלקוחות המשרד החל משלב הייעוץ המשפטי, דרך איסוף המסמכים והראיות והייצוג בערכאות המשפטיות השונות וכמובן לאחר מתן פסק הדין גביית החוב עבור הלקוח.

הייצוג של משרד עורכי דין שילנסקי ושות’ בתחום של גביית חובות מאפשר לכל לקוחות המשרד להיות סמוכים ובטוחים כי הם מלווים על ידי עורכי דין מקצועיים ומנוסים, אשר יעשו כל אשר ניתן על מנת להשיג את הטוב ביותר עבורך.

צוות עורכי הדין נעזר בפקידות הוצל”פ מנוסות בכל הקשור לפעילות בהוצל”פ והוא מקושר ישירות למחשבי ההוצל”פ. בצורה זו ניתן השירות המהיר והיעיל ביותר ללקוח.

גביית חובות

עוזרים לכם לנהל את העסק

חובות אבודים עלולים להוביל למצוקה תזרימית ואף לקריסה מוחלטת. מסיבה זו, גביית חובות אפקטיבית, מהווה חלק בלתי נפרד מהתנהלותו התקינה של העסק. כאן חשוב במיוחד שעורך הדין יהיה מנוסה ובקיא בהליכי הגבייה השונים, כך שעבודתו תהיה מהירה ואפקטיבית עד כמה שניתן. קיצור זמני הגבייה חשובים אף הם, ותורמים את תרומתם המשמעותית לשיפור תזרים המזומנים של העסק, שמצליח לגבות את החוב שמגיע לו.

למשרדנו ניסיון עשיר בגביית חובות, ואנו משתפים פעולה עם כל הגורמים הרלוונטיים, שיכולים להקל, לפשט ולזרז את תהליך גביית החוב. בין היתר, למשרדנו קשרי עבודה פוריים עם חוקרים פרטיים מהשורה הראשונה, שמסייעים לנו באיתור חייבים ובבירור מצבם הכספי האמיתי. המידע הזה חיוני במיוחד בבניית תוכנית הגבייה האפקטיבית והכדאית ביותר עבור הלקוח שלנו.

כשניסיון וידע חוברים יחדיו – רואים תוצאות!

מאחורי משרדנו ניסיון עשיר בטיפול באלפי תיקים, מאות מימושים ועשרות אלי חייבים, כאשר בחלק מהמקרים הצלחנו להגיע לפתרון בהליכים פורצי דרך, שהפכו לתקדימים. הערובה להצלחתנו נעוצה בהיכרות המעמיקה שלנו עם מגוון ההליכים הקיימים בהוצאה לפועל וביכולת מצוינת לנהל משא ומתן שמקדם את האינטרס של הלקוח שלנו. מעבר לזאת, אנו יודעים לבחון צ’קים ו/או חשבונות מוגבלים במטרה לקבל מידע מקדים על החייב, ובכך להגיע לטיפול בתיק כשכל המידע הדרוש מונח לפנינו. מעבר לזאת, אנו יודעים לזהות פעולות ותחבולות שמצבעים החייבים במטרה להבריח נכסים, וכך אנו מצליחים בגבייה.

במשך השנים פיתחנו טכניקות שונות ויעילות לאיתור חייבים בארץ ובעולם, ולכן באפשרותנו לספק שירות יעיל לא רק בגביית חובות בארץ, אלא גם בגביית חובות בינלאומיים, לרבות איתור חייבים מעבר לים.

אין לכם מה להפסיד

השירות שלנו מבוסס על הצלחה – אם לא נצליח לגבות את החוב, אתם לא תשלמו, כך שאין לכם שום סיבה לוותר על הכסף שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בנושא גביית חובות, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פרטים באתר. אנו נשמח לעמוד לשירותכם.

דב שילנסקי ושות' משרד עו"ד, כל הזכויות שמורות ©

למעלה