גביית חובות בינלאומיים

משרד עורכי דין שילנסקי ושות’ מתמחה בתחום של גביית חובות בינלאומיים. אנו עומדים בקשר הדוק עם משרדי עורכי דין ועם חברות גבייה מכל רחבי הגלובוס, ובאפשרותנו לספק שירותי גביית חובות בינלאומיים בכל מקום בעולם.

מתי צריך שירותי גביית חובות בינלאומיים?

חברה או ארגון אשר עושים עסקים עם חברות בעולם, נתקלים לא פעם במצבים שבהם התשלום  אינו מתקבל בזמן, ובמקרים רבים אינו מתקבל כלל.

במקום שבו אתם מוצאים עצמכם חסרי אונים, יש מקום לעירובו של עורך דין מקצועי, בעל ניסיון בגביית חובות בינלאומיים. במקרה כזה חשוב, שלעורך הדין יהיו קשרי עבודה מתאימים, אשר יאפשרו לו להצליח לגבות את החוב במדינה שבה נמצא החייב.

לפרטים נוספים וליצירת קשר  –  03-5665885

יודעים להתמודד עם כל אתגר

עסקאות המתבצעות בין שתי מדינות מורכבות יותר מאשר אלו המתבצעות בתוך גבולות מדינה אחת. באותו האופן, במידה שנוצר חוב עסקי, קשה יותר לגבות אותו, כאשר הגבייה מתבצעת בעזרתם של גורמים מקומיים, תוך הלימה מלאה לחוק המקומי והבינלאומי. חשוב לדעת שחוב שנוצר במדינה זרה איננו חוב אבוד, וניתן לגבות אותו באמצעות שימוש בכלים הנכונים.

משרדנו יודע לאתר את החייב בחו”ל, ולברר את מצבו הכספי. כך אנו מאפשרים ללקוחות שלנו לקבל את השירות הטוב ביותר. גביית חובות בחו”ל מורכבת יותר מגבייה בתוך המדינה, ואנו ערוכים להתמודד עם כל אתגר שתציבו בפנינו, בכל מקום על הגלובוס.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה

משרדנו פועל שנים רבות בתחום הגבייה, ובמשך הזמן למדנו לאתר חייבים באופן אפקטיבי הן בארץ והן בחו”ל. אנו יודעים לבדוק צ’קים ו/או חשבונות מוגבלים, ובכך משרדנו מקבל מידע מקדים וחשוב על החייב. מעבר לזאת, יש ביכולתנו להתחקות אחרי פעולות מתוחכמות להברחת נכסים שמבצעים החייבים ובכך להבין מהי היכולת האמיתית שלהם. יש לנו מגוון פתרונות מקצועיים ויצירתיים, שחלקם אף הפכו לתקדימים ולהליכים פורצי דרך בענף הגבייה המשפטית.

משרדנו מצטיין ביכולת גבוהה לניהול מו”מ לצורך ביצוע הליכי גבייה, וכשיכולת זו מצטרפת לידע המרשים שלנו בתחום ולהיכרות המעמיקה עם כל הליכי ההוצאה לפועל, אתם מקבלים את התוצאות האופטימליות.

השירות שלנו מבוסס הצלחה – לא גבינו לא שילמתם, אז אל תוותרו על המגיע לכם!

זכרו: גביית חובות בינלאומיים היא אמנם דבר מורכב, אולם כאשר היא מתבצעת על ידי עורכי דין המתמחים בתחום ובעזרתם של חוקרים פרטיים ומשרדי עורכי דין  וגבייה בינלאומיים – במרבית המקרים היא מסתיימת בגביית החוב והשבתו ללקוח.

לקבלת מידע נוסף אודות גביית חובות בינלאומיים ולקביעת פגישת ייעוץ 
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

דב שילנסקי ושות' משרד עו"ד, כל הזכויות שמורות ©

למעלה