צוות

עו”ד דלית קלמן

שותפה
DS_portrait_06

עו”ד דלית קלמן הינה שותפה מנהלת במשרד דב שילנסקי ושות’, ועומדת בראש תחום הגביה המשפטית והבנקאות במשרד.

דלית צברה ניסיון רב בניהול משאים ומתנים מול ובעבור גופים מהבולטים במשק הישראלי, להם היא מסייעת בין היתר, בניסוח הסכמים בנקאים, מתן חוות דעות משפטיות, הסכמי מכר וניהול תיקים משפטיים על כלל שלביהם, תוך הקפדה על ניהול התיק בצורה אישית, יעילה ויצירתית – וזאת לאחר תכנון מקדים וראייה כוללת של הטיפול המשפטי הנדרש בתיק.

הודות למקצועיות רבת השנים אותה צברה בתחום הבנקאות וחדלות הפרעון, מעבירה דלית בצורה תדירה, הרצאות וסמינרים בפני פורומים בנקאיים ומוסדות פיננסים.

דלית מתמחה בייעוץ וייצוג בהליכי פירוק, כינוס נכסים, הסדרי נושים והליכי הוצאה לפועל של חייבים בכלל הערכאות.

מקצועיותה הרבה בתחום, כמו גם יכולותיה הבינאישיות לא נעלמו מעיני בית המשפט אשר ממנה אותה לעיתים תכופות כמנהלת מיוחדת ו/או נאמנה על נכסי החייב מטעם בית המשפט בהליכי חדלות פרעון.

דלית הינה בעלת תואר ראשון במדעי הרוח בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב (1991) ותואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (LL.B) והיא חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1997.

דלית חברה בוועדת ההוצאה לפועל הארצית של לשכת עורכי הדין ובוועדת פירוקים וכינוסים של מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין . דלית החלה את דרכה המקצועית במשרד כעורכת דין בשנת 1997 והינה שותפה במשרד משנת 2007.

תחומי עיסוק נדל”ן ומקרקעין. ליטיגציה מסחרית ותביעות כספיות. חדלות פרעון.

השכלה 1991  (B.A)  אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח .

1996 ׁ(LL.Bׂ ׂׂ) המרכז הבינתחומי הרצליה, הפקולטה למשפטים .

חבר לשכת עורכי הדין לשכת עורכי הדין בישראל, 1997

שפות עברית ואנגלית.

דב שילנסקי ושות' משרד עו"ד, כל הזכויות שמורות ©

למעלה